همه دسته بندی ها

رسانه

صفحه اصلی> رسانه

چگونه از تیغه های اره الماسی به درستی استفاده کنیم؟

زمان: 2023-02-23 بازدید : 89

1. زمان قبل از چرخش: پس از تعویض تیغه اره با تیغه جدید، قبل از استفاده 2-5 دقیقه قبل از چرخش لازم است تا میز اره قبل از برش به شرایط کاری وارد شود.

2. قبل از برش، باید بررسی کنید که آیا استفاده از تیغه اره با موادی که قرار است برش داده شود، مطابقت دارد یا خیر. استفاده از تیغه های اره الماسه در مجموع به 6 دسته تقسیم می شود که عبارتند از تیغ اره گرانیتی، تیغ اره مرمر، تیغ اره سنگ کوارتز، تیغ اره سنگ میکروکریستالی، تیغ اره سنگ مصنوعی و تیغ اره صفحه سنگی فعلی. قبل از خرید باید برش مواد مواد، سختی، ساینده، و غیره، بهترین گزارش تست جسم برش، بنابراین راحت تر کارکنان Lin Xing برای نقل قول شما، و برای انواع موقعیت برش سنگ برای مطابقت با محصولات تیغه اره مناسب تر است. البته، اگر مشتری الزامات خاصی برای برش دارد، می توانید آن را نیز مطرح کنید.

3. برش مواد، باید به آرامی عملیات عادی تیغه اره برش به مواد، منع نیروی فشار قوی فشار سخت است. سرعت تغذیه تیغه اره الماسه با سر جایگزین جدید باید در حدود 30 تا 40 درصد سرعت تغذیه واقعی کنترل شود.

4. منع معکوس ناگهانی، معکوس به دندان های از دست رفته، وقوع خطر منجر شود.

5. شنیدن صدای غیر طبیعی، لرزش غیر طبیعی و سطح برش ناهموار در حین استفاده را ببینید. لطفاً فوراً کار را متوقف کنید، علت ناهنجاری را پیدا کنید و تیغه اره را تعویض کنید.

6. هنگام برش، تیغه اره را به طور ناگهانی در وسط شی مورد نظر قطع نکنید. توقف در وسط مواد برش خورده باعث ریزش دندانه های اره و تغییر شکل تیغه اره می شود.

7، لطفاً پس از برش، روغن ضد زنگ را به موقع پاک کنید. برای جلوگیری از زنگ زدن تیغه اره.

8. اگر دندانه های اره تیز نیستند، باید آن ها را به یک کارخانه آسیاب سازی یا مغازه ای با تکنولوژی آسیاب ببرید. در غیر این صورت زاویه اصلی دندانه های اره آسیب می بیند و بر دقت برش تاثیر می گذارد و طول عمر تیغه اره را کاهش می دهد.


قبلی بازگشت به اخباربازگشت به اخبار بعدی