همه دسته بندی ها

رسانه

صفحه اصلی> رسانه

اقدامات احتیاطی برای استفاده از تیغه های اره الماس چیست؟

زمان: 2023-02-23 بازدید : 82

1. هنگام قرار دادن تیغه های اره در کارخانه های سنگ، بسیاری از کارخانه ها تیغه های اره را مستقیماً روی زمین قرار می دهند. این عمل خوبی نیست. روش صحیح این است که تیغه اره الماس را به صورت عمودی روی یک قفسه خشک آویزان کنید و از مکان های مرطوب خودداری کنید. هرگز تیغه اره الماس را به صورت صاف روی زمین یا روی قفسه قرار ندهید، قرار دادن صاف باعث تغییر شکل تیغه اره آلیاژی می شود و همچنین باعث می شود که هنگام برش تیغه از بین برود. قسمت پایینی تیغه اره برای برش مناسب نیست زیرا تأثیر جدی بر سر تیغه که با زمین در تماس است خواهد داشت.

2. در هنگام استفاده لطفا از سرعت مشخص شده تجاوز نکنید، هرچه سرعت خط بالاتر باشد، در برش مقداری سختی یا سنگ ساینده کاهش تیزی وجود خواهد داشت، سر برش با وضعیت سنگ زنی برابر است. و اگر مشتری محصولات تیغه اره معمولی شرکت Linxing را خریداری کند، بهتر است بیش از 260 دور در دقیقه نباشد، سرعت بیش از حد بالا دامنه عظیمی تولید می کند و نیازهای بالاتری برای مواد بستر تیغه اره دارد، اگر به تیغه اره الماسی با سرعت بالاتر نیاز دارید. لطفا برای سفارشی سازی با ما تماس بگیرید

3. تیغه اره الماس در فرآیند استفاده عادی برش، اپراتور باید سپر محافظ، دستکش، کلاه ایمنی، کفش حفاظت از کار، عینک محافظ و سایر تجهیزات حفاظتی را به همراه داشته باشد. اگر مقدار زیادی گرد و غبار وجود دارد، ماسک نیز ضروری است.

4. در نصب تیغه اره الماس، ابتدا باید عملکرد ماشین آلات برش را تایید کنید، استفاده کنید، ابتدا دستورالعمل های دستگاه را بخوانید تا اشتباه نصب نشود، باعث بروز حوادث نشود. مخصوصاً برای نصب تیغه اره در این قسمت از عملیات، دفترچه راهنمای عملیات مطابق با استانداردها و رویه های نصب را به دقت رعایت کنید.

5. در هنگام نصب تیغ اره الماسه، ابتدا باید قبل از نصب تیغه اره، ترک خوردگی، اعوجاج، صاف شدن، از دست دادن دندان و سایر پدیده ها را بررسی کنید. در صورت بروز شرایط فوق، لطفا به موقع با ما تماس بگیرید. برای جلوگیری از ایجاد مشکلات بزرگ برش، به نصب و استفاده از محصول با مشکل ادامه ندهید.

6. دندانه های تیغه اره الماسی بسیار سخت و تیز هستند، برخورد را ممنوع می کنند، به زمین می افتند، باید کمی نگه داشته شوند و کمی قرار گیرند. هنگام حرکت توصیه می شود به صورت عمودی حرکت کنید. اگر قطر تیغه اره متوسط ​​باشد، نگه داشتن کنترل داخلی با یک دست و پایین نگه داشتن با دست دیگر ایمن تر است. در مورد تیغه های اره بزرگ، هنگام حرکت با جرثقیل مسافرتی، همچنین توصیه می شود با استفاده از طناب در اطراف سوراخ، به صورت عمودی حرکت کنید.

پس از نصب تیغه اره، مطمئن شوید که سوراخ به طور محکم به فلنج میز اره محکم شده است. اگر واشر وجود دارد، واشر باید نصب شود. سپس، تیغه اره را به آرامی با دست فشار دهید تا مطمئن شوید که تیغه در حین چرخش به طور غیرعادی تکان نمی خورد. اگر مطمئن نیستید که تیغه اره می لرزد، می توانید دستگاه را برای یک دوره آزمایشی راه اندازی کنید تا قبل از قرار دادن سنگ از عملکرد عادی دستگاه و تیغه اره مطمئن شوید.

8. جهت برش که با فلش تیغه اره آلیاژی نشان داده می شود باید با جهت چرخش میز اره همراستا باشد. نصب در جهت مخالف اکیداً ممنوع است، جهت نادرست منجر به از دست دادن دندان ها یا حتی حوادث جدی تر برش می شود. عمدتاً به این دلیل که سر تیغه اره در کارخانه در لبه باز است، اگر در جهت مخالف برش باشد، الماس در معرض نه تنها برش سنگ آسان نیست، بلکه به راحتی پاره می شود و در نتیجه عدم وجود قطعات در معرض دید، فضای برش کافی نیست. برای برش سنگ نمی توان حرکت کرد یا اعوجاج تیغه دید و موقعیت های دیگر.


قبلی بازگشت به اخباربازگشت به اخبار بعدی